BLNO- og KL-Challenge 2013 – Kampoppsett og resultater

Turneringene blir begge gjennomført på Kongsberg med BK Miners som teknisk arrangør.
 
Deltakende lag BLNO Challenge:

Pulje BLNO1: Frøya (BLNO nr. 4), Ammerud (BLNO nr. 7), BK Miners (1M nr. 1)
Pulje BLNO2: Gimle (BLNO nr. 5), Asker (BLNO nr. 6), Persbråten (1M nr. 2)
Vinner av kamp søndag mellom puljevinnerne går til Final Four i Tromsø (16.-17. mars)

Deltakende lag KL-challenge:
Pulje KL1: Asker (KL nr. 5), BSI (1K), Oslo Basket (1K)
Pulje KL2: Oslo Tigers (KL nr. 6), Høybråten (1K), Vålerenga (1K)

Søndag:
Ammerud (KL nr. 3) spiller mot vinner Pulje KL2
Ulriken (KL nr. 4) spiller mot vinner Pulje KL1
Vinnerne av søndagens to kamper går til Final Four i Tromsø (16.-17. mars)

Kampoppsett og resultater:

Fredag, 8. mars – Idrettshallen
Tid Pulje Hjemmelag Bortelag Resultat
18.00 KL1 Asker (KL nr. 5) Oslo Basket (1K) 68 – 61 
20.00 BLNO1 Frøya (BLNO nr. 4) BK Miners (1M nr. 1) 83 – 69 

 

Fredag, 8. mars – Kongsberghallen
Tid Pulje Hjemmelag Bortelag Resultat
18.00 KL2 Oslo Tigers (KL nr. 6) Høybråten (1K) 44 – 49 
20.00 BLNO2 Gimle (BLNO nr. 5) Persbråten (1M nr. 2) 113 – 70

 

Lørdag, 9. mars – Idrettshallen
Tid Pulje Hjemmelag Bortelag Resultat
10.00 KL1 BSI (1K) Oslo Basket (1K) 40 – 69 
12.00 BLNO1 Ammerud (BLNO nr. 7) BK Miners (1M nr. 1) 71 – 62 
16.30 KL1 Asker (KL nr. 5) BSI (1K) 70 – 28 
18.30 BLNO1 Frøya (BLNO nr. 4) Ammerud (BLNO nr. 7) 83 – 71

 

Lørdag, 9. mars – Kongsberghallen
Tid Pulje Hjemmelag Bortelag Resultat
10.00 KL2 Høybråten (1K) Vålerenga (1K) 53 – 31 
12.00 BLNO2 Asker (BLNO nr. 6) Persbråten (1M nr. 2) 100 – 75 
16.30 KL2 Oslo Tigers (KL nr. 6) Vålerenga (1K) 52 – 51 
18.30 BLNO2 Gimle (BLNO nr. 5) Asker (BLNO nr. 6) 77 – 69 

 

Søndag, 9. mars – Idrettshallen
Tid Pulje Hjemmelag Bortelag Resultat
12.00 KL Ammerud (KL nr. 3) Høybråten (Vinner KL2) 78 – 38 
14.00 KL Ulriken (KL nr. 4) Asker (Vinner KL1) 75 – 52 
16.00 BLNO Frøya (Vinner BLNO1) Gimle (Vinner BLNO2) 80 – 76 

 

Ammerud og Ulriken går videre til KL Final Four i Tromsø (16.-17. mars) hvor Ullern og Gimle også er med.

Frøya går videre til BLNO Final Four i Tromsø (16.-17. mars) hvor Tromsø, Centrum og Bærum også er med.

Print Friendly

Legg igjen en kommentar

Du må være logget inn for å kunne skrive kommentarer.